Od 24.-26.10.2014. održani su 9. godinu za redom „Susreti u Moslavini“.

„Susreti u Moslavini „ su jedna od tri glavne manifestacije našeg društva, na kojoj nastojimo ugostiti društva izvan Hrvatske, ili iz drugih krajeva Hrvatske te im prikazati način života Srba u Moslavini i dočarati im našu gostoljubivost . Gosti iz Srbije su kod nas boravili 3 dana, raspoređeni po kućama naših članova. Na taj način, osim sa kulturnim naslijeđem Srba u Moslavini, naše goste upoznajemo sa svakodnevnim načinom života, odnosom sa većinskim hrvatskim stanovništvom i ostalim nacionalnim manjinama u Moslavini te sa svakodnevnim problemima ali i veselom stranom života.

Centralni događaj je bio koncert u Hrvatskom domu u Garešnici 25.10.2014. s početkom u 19.00. h na kojem su osim našeg društva učestvovali:

KUD „Boško Jugović“ -Bošnjane (Srbija)

KUD „Knešpolje“ -Knežica (BiH-RS)

SKD Prosvjeta – Virovitica

Zajednica Mađara – Grubišno polje

SKD Prosvjeta – Mali Gradac

Prije koncerta, u 18h otvorena je i izložba slika s likovnih kolonija Povijesne udruge „Bršljanica“, koju su posjetitelji mogli pogledati prije, u toku i poslije koncerta.